2. Ay aşısı

Canlar biz yarın 2 ay asimizi olacağız bı sıkıntı yaşayan var mı? üzerinden 9 sene geçince insan cahillesiyor

2 Beğeni

Bizimde yarin aşımız.insallah ateş olmaz benim korkumda o

1 Beğeni

İlk ay aşısını yaptırdığımda ebe hanım bu bişey yapmaz 2. Ay aşımız biraz ateş yapar biraz huzursuzlanabilir demişti. Bizimkininde üzerinden 6 yıl geçti bende herşeyi unuttum yeniden anne olmuş gibiyim.:face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

2 ay aşısını yaptırmıştık biz bir sıkıntı olmadı şükür

1 Beğeni

2 yaptirdim 5 yaptirdim

39 asagi inmedi
4 saatte bir fitil verdim
Saat basi atesi olctum

Basina ve asi oldugu bolgeye islak bez
Koydum.

Dusdu sukur sabaha kadar

1 Beğeni

Ateşten ben çok korkuyorum ya ilk asi hiç bir şey yapmıyor bu ikinci hemşire banada dedi banyo yaptır bir gün önce aşıdan sonra 3 gün banyo yok huzursuzluk ve ateş yapar dedi bazı bebekler rahat oluyor bir sıkıntı olmuyor inşallah bizimde olmaz yaaa

1 Beğeni

Inshallah olmaz canim kolaylikla atlatirsiniz

1 Beğeni

Biz olduk aşimizi.doktor her ihtimale karsi ates dusurucu yazdi insallah gerek kalmaz

1 Beğeni

Ay bizim de haftaya durum bildirin nasıl geçiyor lütfen :frowning:

2 Beğeni

Biz olduk çok şükür ateş olmadı dün akşam sadece biraz huysuzluk yaptı uyuttum ondan sonra hiç yataktan kaldırmadan yanına uzandım emzirdim canı yanmasın diye
(iki bacak bir koldan oldu)

1 Beğeni

Yıkama işini nasıl yapıcaksınız

Bu arada koldan olan ne bizde de iki bacak biz ağız damlası olucak galiba

1 Beğeni

Koldan olan verem diye biliyorum.agizdan damla olanda rota aşısı oluyor.yikamayida 3 gün su degmeyecek dedi hemsire

Anladım ben de öyle yapayım. Kanadada verem aşısı var mı emin değilim bi bakayım ona

İkinci ay aşısı karma aşı koldan yapılan verem aşısı senin o ağızdan damla gibi olan rotavirus aşısı o ücretli isteğe bağlı bana onu 3 ay ve 6 için söyledi yaptırmak istiyorsan alıp gelirsin yaparız dedi
Banyoda üç gün yapılmayacak kola asla dokunma dedi bakalım

Baktım sanırım burda verem aşısı yokmuş diğerleri olucak inş ateş felan olmaz

2 Beğeni

İnşallah olmaz canım bizim olmadı çok şükür

Biz de aşımızı olduk bakalım bi etki göstericek mi

2 Beğeni

48 saat oldu hiçbir yan etki yaşamadık şükür bizde verem aşısı yoktu

2 Beğeni

Çok şükür canım :two_hearts:

2 Beğeni