3 aylık bebekte kakada kan

Günaydın güzel anneler…

Bu sabah Göktuğ’un altını değiştirirken kakası yeşil ve içinde sümüksü kan gelmiş neden olabilir ne yapmalıyım bilgisi olan var mı?

Kabızmıydı ?ondanmı oldu acaba

1 Beğeni

Enfeksiyon olabilirmi? Bir daha kakasını yaptığında bezini atma hastaneye gidin bi tahlil yapsınlar bence.

2 Beğeni

Aile doktorun varmi foto cek gonder asistana
Oda doktora danissin
Soguk alginligi varmiydi

2 Beğeni

Leyluş öyle bir durumla tekrar karşılaşırsanız hemen doktora götürmek gerekir. Enfeksiyon ya da alerji olabilir.

1 Beğeni

İnek sütü vs süt alerjisi olursa die biliyorum yada başka bi alerji. Acil bir durumdur doktora gidilmesi gerek

1 Beğeni

Gosus ucuyla alakali bi durum olabilir.
Ama bebegin kakasi soguk alginligi
Oldugu zaman sumuk gibi olur.
cok sivi ver
Iltihabi icinden soksun atsin.

1 Beğeni

Umarım alerji değildir , alerjik bebek annesi olarak söylüyorum zorlu süreç çünkü:face_holding_back_tears:

2 Beğeni

Yok canım her sabah aynı saatte tuvaletini yapar çok şükür kabızlık yok

1 Beğeni

Takip ettim normal yaptı ondan sonraki kakasını şu anlık bir şey yok bakalım

1 Beğeni

Var ama tekrar etmedi tek seferlik oldu herhalde bir gün önce yediğim şey onda alerjik reaksiyon gösterdi yeşil mercimekli kesme çorbası yapmıştım o dokundu herhalde

1 Beğeni

Canım tekrar etmedi normalle döndü bende takip ettim tekrar etseydi hemen götürecektim

Ben süt içmiyorum ondan olduğunu sanmıyorum besin alerjisi gibi duruyor tekrarlamadi tekrar olsaydı hemen gidecektim normal sarı renkli yapıyor kanda yok çok şükür

1 Beğeni

Göğüs ucumda yara vs yok canım soğuk algınlığı olur olmaz onu bilemem ama İstanbul çok sıcak ben ona rağmen ince yelek giydiriyorum daha yeni kısa kollu kıyafetlere gectik

1 Beğeni

İnşallah canım

Iyi yapiyorsun leylosum yinede kendin bilirsin de
Hemen aliyolar

1 Beğeni

O günden sonra hiç olmadı çok şükür iyiyiz

2 Beğeni

Sukur leylos um

2 Beğeni

Heart Hugs GIF by Pink Kisses

1 Beğeni

Leyluş selam, deniz ben​:pray:t2: besin alerjisi maalesef…

1 Beğeni