Bayramlık kıyafet alışverişi

Çocuklarınıza bayramlık olarak neler alamayı düşünüyorsunuz

Checking Yourself Out Sister Sister GIF by Paramount+

2 Beğeni

Ay her gün setler halinde alıyoruz yetiştiremiyoruz prenses hanıma sizde de böyle mi ?

1 Beğeni

Çok mu leke yapıyor :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Yok ya bizde boyle degil ama ek gida doneminde boyle olur

2 Beğeni

Havaya gore giydircem

3 Beğeni

Çok güzelmiş güzel günlerde kullanın şuan 6-9 ay giyiyor hatta dar gelmeye de başladı bayramlık 9-12 ay mı alsam die düşünüyorum o da bol gelirse bayramlik güzel durmaz aslında bir emeklese zayıflar o zaman 6-9 ay kıyafetlerine rahat sığar mı? Bu sebeple bizim bayramlık son zamana kaldı

2 Beğeni

Bunlarda 6-9 aylik o zamana kadar olur diye düşünüyorum . Aslinda gormeden aliyoeum bazen oluyor bazen cok buyuk geliyor bir cift daha aldim 6-9 ay suan tam oluyor k yuzden pek bisey söyleyemiycem

2 Beğeni

Hızlı kilo alıyorsa bir aya kesin büyük gelenlere sığar sen nerelerden alıyorsun arkadaşım bu aralar güzel kıyafetler bulmak zorlaştı

1 Beğeni

Tam olarak hangi bayram?

Novruz bayramı sizded yok ki

Ramazan bayramı

Ramazanda kıyafet mi aliyorsunuz,bizde novruzda alinir bayramliklar :slightly_smiling_face:19-20i novruz bayramı.

Burda ramazanda kıyafet alınmıyor sanırım ,hiç denk gelmedim

10-12 nisan ramazan bayramı

1 Beğeni

Koza bebek ,lolons , bebeday bu aldiklarim koza bebekten outletlerden alıyorum çok uyguna geliyor

1 Beğeni

Mesela bak cok guzel fiyatida cok iyi bunlar tek beden kaliyo indirime dusuyor

Evet bzdede böyle hep bi kıyafet ve oyuncak alışverişi.:person_facepalming:

Beylikdüzünde e bebek outlet var ordan aldık ilk iki pembeli olanı bayrama. Diğerleri de hediye😍

2 Beğeni

Aaa hiç aklıma gelmemişti. Gerçi hiç giymediği elbiseleri var ama büyük gelir sanırım. Neyse ben bayramlık bakayım çiçeğime. Mendil arası bayram harçlığı da veririm :smiling_face_with_three_hearts:

Aslında leke değil de salya çok akıyor be de kusuyor hep en ufak bir ıslaklık olduğunzaman hemen değiştiriyorum günden bazen 8 defa kombin değişiyoruz.
Eşim her gün her işten geldiğinde em az 2 kıyafet alıyor.
Allahı var kayınvalidemi sevmiyorum ama o da durmadan alıyor hep .
Bende ayrı trendyoldan sipariş veriyorum hep

1 Beğeni

Anne kız konseptiyle giyinmeyi düşünüyorum şu an ama belli değil henüz :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Ay bende böyleyim gülşen,salya akıtıyor hep oyüzden bende günde kaç kere değiştiriyorum üstünü