Bebeğinizi Uyutma Yöntemleriniz Neler?

Bebeğinizi nasıl uyutuyorsunuz hanımlar ?

Destekli mi yoksa desteksiz mi uyuyor ?

2 Beğeni

Cihangir önce emiyor uykuya geçiste memeyi bırakıp mızmızlanıyor emzik istiyor emziği verip kucağımda ee ee yaparak uyuyoruz

1 Beğeni

Destekli :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Destekli :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Hep destek tam destek :joy::joy::joy:

2 Beğeni

Bebeğini desteksiz uyutan cindir. :scream:

4 Beğeni

Bence dee :joy: var mı ki öylesiii

Valla ben diğerlerinde emzirip beşiğine koyuyordum kendi yatıyordu bir tek Efem fıtıktan dolayı ayağımda salladım ameliyat sonrası normale döndü yavrum

Kızlar 3 yaşına kadar destekli uyutmak lazımmış bebeğimiz kendini sakinleştirmeyi bilmiyormuş çünkü 3 yaşına kadar önce biz öğretecekmişiz sonra kendisi

1 Beğeni

Her gece saç kurutma makinesi sesiyle uyuyoruz, bütün gece fonda o çalıyor. Artık ben bile desteksiz uyuyabileceğimi düşünmüyorum :joy:

1 Beğeni

Yandık desene :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Osman hoca beyaz gürültü için diyor ki Mecidiyeköy trafiğinde uyuduğunuzu düşünün hahaha klasik müziğe döndürmeye çalıştım ama 5.ay ile güncelleme geldi Tomris’e. Uykusu gelince eee ee diye söylenmeye başlıyor. Bu zamana kadar kimse eee ee yaparak uyutmadı onu. Default olarak geliyor sanırım :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 Beğeni

Hahahahaah bunlar beni uyutmayı beceremeyecek en iyisi ben kendimi uyutayım diyor zaar :joy: ya mıkır mıkır geceleri, sadece saç kurutma sesi açınca sakinleyip düzgünce uyuyabiliyor, sesi kapatınca yeniden başlıyor mıkırdanmalar :joy: Mecidiyeköyse iyi bence, Zincirlikuyu da olabilirdi :joy::joy::joy:

Destekli ya memede uyuyor ya yuz ustu yatirip pis pis yaparak , babasının gogusune yatip pispis yaparak

Bizde destekli uyuyoruz ya memede uyuyor geceleri ya da emdikten sonra kucağımda uyuyor bide babası ile uyumak istiyor kocamın göbüşü rahat geliyor herhalde orda uyumayı seviyor😄 sonra yatağına alıyorum

Ben de baba göbeğini deneyeyim bari sizin babanızın göbeği büyük mü :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Biraz büyük :smile::smile: bide annelere oranla babalar daha az stres hormonu salgılıyor ya babalarda daha çabuk uykuya dalıyor :hugs:

1 Beğeni

Bizim babanın göbeği yok :muscle::relieved::joy:ben nerede uyutayim acaba :joy:

2 Beğeni

Cin olduğumu farkettim :joy:

Nasıl yapıyorsun kızzz

1 Beğeni