Bebek bayramlıkları

Bebişleriniz bayramda hangi cicileri giydi balalım :smiling_face_with_three_hearts:

Ay ben çekemedim yaaaa

1 Beğeni

Bayram gezintisi yapmadık biz.Eşim işteydi​:face_holding_back_tears:

1 Beğeni

:innocent:

5 Beğeni

Balim

1 Beğeni

Ya bal mısın maşallah

Ömere yazlık birşeyler bakıyorum buralar çok sıcak uygun fiyatlı site bilen var mııı?? @all

Temu shein aliexpress

1 Beğeni

Bakıcam oraya

4 5 euro ya bile alt ust bulursun

1 Beğeni

Gosteriyim bak mesela bakarsin sen

ya teşekkür ederizzzz :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

uygun fiyatlı sorulmuş ama mazur gör beni nerede yaşadığını bilmiyorum ama lolons biraz indirimli oluyo ama her ürünü hoş değil :smiling_face_with_tear:

Istanbulda yasiyo ipek

Waikinin internet sitesinden kuponla alıyorum ben baya uyguna geliyor mağazadan alırsam çok pahalı oluyor. Bide bizim burda happland var ordan alıyorum internet sitesi yok çok uygun herşey orda varmı bilmiyorum.

2 Beğeni

bende böyle yapıyorum gerçekten çok uyguna aldım yazlık kıyafetlerini

1 Beğeni

bilemedim hava abla öğrenmiş oldum, canım anneanemin ismide Havaydi ne zaman görsem adını gülümsüyorum :innocent::sparkling_heart::smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Ben 12 parça alt üst şeklinde takım aldım boşuna almışım ama 3 parça alsam yetermiş hep zıbın giydiriyoruz 40 tane zıbın var evde 2 günde bir yıkıyorum anca yetiyor. Bebeğim çok kusmuklu kolay oluyor zıbın hemde havalar çok sıcak.

Yanlış cevap Sakarya’da yaşıyorum kız

1 Beğeni

Bizde böyleydik :face_with_hand_over_mouth: bir cicimizi daha giyemedik kalpli tulumumuzla daha güzel fotoğraflar da cekilicez :joy: acele yakalandık bdndbs
Bandanalarımız da asla kafada durmuyor :face_with_hand_over_mouth:

7 Beğeni