Bebek doymuyor mu?

Selamlar tüm annelere ben dogum yapalı üç gün oldu 2 gün sütüm gelmedi şimdi sütüm var çok şükür ama oglum sürekli aç gibi mememden ayrılmak istemiyor doymuyormu acaba emdiryorum aradan 15 dk geçiyor yine meme arıyor

1 Beğeni

Sütün daha tam gelmemiştir bebek doymuyordur ama emmesi iyi bişey böyle böyle artar sütün. 10 günlük olduğunda bi kilosuna baktır 10 günde kilo almaya başlamış olması gerekiyor. Sütün daha çabuk artması için sütünü sağabilirsin.

1 Beğeni

Belki emzik gibi emiyor,uyumak için,kullanıyormusun emzik

1 Beğeni
İlk olarak Muhabbet adlı kanalda gönderildi
Gül

Selamlar tüm annelere ben dogum yapalı üç gün oldu 2 gün sütüm gelmedi şimdi sütüm var çok şükür ama oglum sürekli aç gibi mememden ayrılmak istemiyor doymuyormu acaba emdiryorum aradan 15 dk geçiyor yine meme arıyor

SEB

Benimde öyleydi ama bebek ne kadar emmek isterse veriyordum memeyi doymazsa uyumaz ağlar memede bile süt gelmiyo diye şuan sen ne kadar emzirirsen o kadar iyi ağız sütü geliyo çünkü bebeğin ilk aşısı

Gül

Emizdiryorum devamlı pazartesi kontrolü var doktorada sorarım sütüm şuan çok şükür iyi geliyor

SEB

Mamaya devam ediyor musun peki

Gül

Hayır şuan sütüm çok akıyor hatta birini emerke öbüründen gün içinde sagmak zorunda kalıyorum taş gibi olup agrı yapıyor

SEB

Bu sütler çok kıymetli sakla canım ağız sütü bu bebeğin ilk aşısı birini emzirirken akıyorsa mochi var toplamak için ondan kullan o zaman kesin doyuyordur bebişin, bebekler sadece acıkınca değil annesini özleyince de emmek ister seni kendi parçası olarak görüyor daha o

Minik.annesi

Kızlar günaydın benimde bir göğsümden az gelmeye başladı diğerinden normal geliyor böyle bir şey yaşayan oldu mu ne yapmam gerekiyor?

Arada bu çaydan içiyordum aslında ama bir anda azaldı tek göğüsten gelen süt. 7 haftalık bebeğim en başından beri emiyordu da

Begüş

Benimde aynı şekilde.Bi göğüsten normal gelirken süt diğerinde çok az geliyor.Ben şuan hastanede yatıyorum.Emzirme danışmanına sordum.Az gelen göğüsten azmi emzirdin dedi.Bende evet dedim çünkü terdime geliyor du.Beyin artık süte ihtiyaç yok diye az gekmeye başlamış.O göğsünü emdikçe çoğalır dedi.

seymaaa

Normal canım bebek daha küçük emerken çenesi yoruluyor uyuyup kalıyor sürekli emmesi normal eğer bebeğin iyi beslendiği anlamak istiyorsan beze yaptığı çise bak

Çok istiyorsa iyi beslendiğini gösterir ben 4 gün hastanede kaldığımda doktorlar öyle demişti iyi beslenen bebek cisten belli olur dedi

Bana kaç defa bez değiştirdiğimi sorup not alıyorlardı

Göğsünü sürekli masaj yap sıcak su ile yika

Sürekli sağ gelir

Bebeğin kaç aylık

Bebek emsede emmesede sağ

2 Beğeni