Bebek kilo

Merhaba anneler, 2 aylık bebekleriniz kaç kilo?

1 Beğeni

benim oğlum 2 aylıkken 5 kilo 500dü boyu da 60

1 Beğeni

Kaç kilo doğdu canım

3.750 ama hastaneden 3.500 le çıkmıştık şişleri çok fazlaydı:laughing:

Ya %20 düşüm çok normal bizdede %12 düşüm olmuştu doğum kilosundan

1 Beğeni

Benim kızım 4.950ydi iki aylık kilosu

1 Beğeni

Anne sütü ile mi besleniyor sadece

Evet sadece anne sütü veriyorum

1 Beğeni

kızım 2 aylıkken 3780 falandı doğum kilosu 3400 bu arada şuan 4 aylık 5.500

Bnm oğlum şuan 2ay 18gunluk ve 6. 850gram sadece anne sutu​:nazar_amulet:

1 Beğeni

7 bucuk aylik 9.600
Boy 70

Benim bebek De 5 aylık 6 500 du en son Boyuda 65 cm acaba normalmi kızlar yoksa çok zayıf :unamused:

Anne sutu
Mama
Meyve
Sebze
Kepekli ekmek (findik ezmesi)
Haslanmis yumurta
Muz gevregi.
Meyveli yoghurt
Icecek

Allah ne verdiyse

1 Beğeni

ay yeni gördüm yorumunuzu, kızım 4 aylık 5.5 kilo valla yolda durdurup çok zayıf diyorlar artık alıştım aldığınin üstünü almıyor galiba bizim kızlarda genetik minyonluk var :smiling_face_with_tear:

Birde yorumlarda kiloları okuyunca şok oldum anne sütü ve formül süt kullanmasına rağmen söylediğim kiloda :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Bizimde bugün kontrolümüz var bakalım kaç kg olmuş geçen ay 2 aylıkken kg 6.450 kg du boy 59,5 cm di bakalım bu sefer kaç kg bana zayıflamış gibi geldi anam gören ne kadar kg az emzir obez olacak diye diye yediler çocuğumu :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Boy atmistir o sen yanindasin buyufu cok fark etmezsin merak etme.

Canim insanları boş ver bende yoruldum su insanlardan Bikdim artık Benim Oğlumda Zayif bebek Bence normal kizimda Abisine çəkmiş qalıba Bebek zamanla Düzəlir esas saglikli olması doktorumuzda oyle söylədi bebeyin önəmli olan saglikli olması dedi zamanla çəki alır zaten

Her bebek gelişimi farklı bence sınırlar içinde olduğu sürece kilosu sorun yok ki bence gayet iyi kilosu boyu daha minicikler eminim kilo da alır boyu da uzar artık şimdiki anneler olarak o kadar çok dikkat ediyoruz ki.