Bebekler de sinir

Scared Baby GIF

Göktuğ 1 haftadır aynı bu gifteki gibi yumruklarını sıkıp kendini kasıp sinirleniyor titrer şekilde sizde de oldu mu neden böyle bilemedim

2 Beğeni

Benim kizimda vardı sinir deyildə əllərini ayaklarini hep sıkardı doktor Tonus olduğunu söylədi masaj onerdi 10 gün falan yapildi masaj simdi iyi çok şükür əllərini və ayaklarini aciyor oynatiyor bu arada canim Təbrik ediyorum erkən qalıba gelmis bebis doğum hikayeni okuyamadim ama olsun saglikli suhatli büyüsün inşallah

1 Beğeni

Bizimki genelde banyonyaparken ve biraz hoplatınca yapıyordu

1 Beğeni

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun :smiling_face_with_three_hearts::two_hearts: evet beyefendi 37+4 günlükken doğdu :face_with_hand_over_mouth::two_hearts:

1 Beğeni

Bazen bize bakarken veya başka bir yere bakarken yapıyor anlamadim

1 Beğeni

Ay bu şekildemi diyorsun sen abla.

Cesurda başka yere bakarken öyle yapıyordu sanki gitmek istiyordu gidemiyordu diye.
Ben öyle anlıyordum çokta takılmamıştım @Leyla1991

2 Beğeni

Ya benimki bu hareketi karnına masaj yaparken yapıyor genelde nedenini çok merak ediyorum bende

1 Beğeni

Benim oğlumda 1 haftadır bazen böyle uyanıyor sanki karşısında kötü bişey görüyormuş gibi. Ellerini sıkıyor gözlerini kocaman ayırıyor titriyor acı acıda ağlıyor. Sinir değilde korkuyor gibi. Acaba rüyasında neler görüyor diyorum. Dua açıyorum bol bol.

1 Beğeni

O bebek daha ruya gormez

Bnmkı 37+6 dogdu bnm kızım memeyı emerken bı anda cıgılık atıp kaslarını catım sonra hemen memeyı kapıyor​:joy:

2 Beğeni

Düzgün dur anne diyodur :slight_smile:

1 Beğeni

Kim Coles Lol GIF by Bounce