Bebeklerde dönme

Arkadaşlar bebişleriniz ne zaman dönmeye başladı ya da döndü mü

1 Beğeni

Sırtüstü yatırıyorum yüzüstüne kendisi dönüyor 4 aylıkken başladı ama tersine dönemiyor daha

2 Beğeni

3.5 aylıktı yan dönmeye başladı tam 4. ayinda tam dönmeye başladı 5.ayimiza gireceğiz şuan döne döne minderinden çıkıp geziyor neredeyse :joy:

2 Beğeni

Benimki yeni yeni sağ sol dönüyor

1 Beğeni

Valla bizimki tam dönüyor ama çok acı tecrübe ettik dikkat edin

2 Beğeni

3 aylik falandi

1 Beğeni

Bebeğin tam ne kadarlık? Biz bugün tam 3 aylık olduk daha dönmeye çalışmıyor ama ben her ihtimale karşı koltuğa koymuyorum tek başına

Ne kadar erken dönmüş maşallah.

Ya geçmiş olsun ne oldu?

3 ay 14 günlük şu an. 1 hafta önce hiç belirti yokken dönmeye başladı o yüzden dikkatli olun ben babybjornle masanın üstünde tutuyordum düştü o güne kadar bilmiyordum. Yani iki günde öğrendi ama dediğim gibi bianda o yüzden yere mat aldık sürekli onda dönüyo mat alın siz de

Ya ben bişey olur diye ana kucağını nereye gitsem götürüyordum. Mutfak masasına koydum hemen alıcaktım arkamı dönmemle düşmesi bi oldu işte ağzında kan felan görünce ben kafayı yedim zaten ondan çok ağladım. Allahtan kafasını burmadı üst damağını vurmuş o kanadı. Gerçekten herşey olabiliyomuş saniyelik

Çok geçmiş olsun anakucağında kemeri takılı olmadığı içinmi düştü bende çoğu zaman dönmüyor daha diye kemeri açık bırakıyorum. Ben öyle yüksek yerlere koymuyorum zaten iki çocuğum daha var onlar düşürür diye.

Evet kemeri takılı değildi ben bu kadar hareketlendiğinin farkında değildim. İşte iki dk kettle a su koyup alıcaktım. Şimdi mesela yerdeyken bilr ana kucağı kemeri takmazsam aşağı kaydırıyor kendini

1 Beğeni

Evet çoğu şeyi erkenmis

Çok geçmiş olsun canım malesef bende böyle bi tecrübe edindim benimkide aynı böyle düştü hemen acile götürdük doktor bıngıldağı yumuşak olduğu için sünger görevi görüyor dedi bıngıldakta içi çökük yada şişlik yoksa kusma dalma yoksa bişe olmaz dedi ama gel gör ki benim içim içimi yiyor yere yatak yaptım işim varsa oraya koyuyorum ağlasada sevmesede düşmesinden iyidir diyorum Rabbim korusun evlatlarımızı gerçekten herşey anlık​:face_holding_back_tears::slightly_frowning_face:

Çok geçmiş olsun size de. Yani en iyi siz anlarsınız onların canı bi yandıysa bizim 10 yanıyo. Şimdi ben de hep yere bırakıyorum

2 Beğeni