Bebeklerinizi ne zaman desteksiz yıkamaya başladınız?

Biz 8 aylık olduk ama eşim yardım etmese yıkayamıyorum ,siz kaç aylıkken desteksiz banyo yaptırdınız?

1 Beğeni

Bende tek başıma hiç denemedim henüz

1 Beğeni

İlk günden desteksiz yıkayabiliyorum ama eşim evde olduğu zaman o da yardım ediyor.

Mucize bebeğe hoş geldin​:rose:

40 içindeyken öglen yıkıyordum haliyle eşim de evde olmuyordu çoğu zaman. Şimdi akşam uykusundan önce yıkanıyor ve son suyu eşime döktürüyorum​:blush: İyice hareketlendiği bir dönemde daha küçükken eşim yoksa kovaya daldırıyordum son su niyetine :sweat_smile:

1 Beğeni

1 aylık değilken yanımda annemlere hiç müdahale ettirmeden kendim yıkamaya başlamıştım. 40ından sonra eşimle bir kere daha birlikte yıkadık, sonra gündüzleri tek başıma yıkamaya başladım hep. Şampuanlı yıkamak hala biraz tedirgin ediyor ama mecbur yıkıyorum , durulama kısmında destek arıyor insan​:joy::joy::joy:

Kovaya daldırmak iyiymiş:joy:

Bende son suyu eşime döktürüyorum zaten oturuyor diye yıkıyorum ,eşim mutlaka dibimde olmalı son suyu dökmeli :joy:

1 Beğeni

Cesaretli anne​:heart_hands:,ben şampuanlı halde elimden düşer diye korkuyordum

1 Beğeni

Zamanla sen de kendinde bulursun o cesareti, bir kere senin oğlun Cesur​:heart_eyes: o beni de tedirgin ediyor, çok hareketliler bir de

1 Beğeni

Çok tatlısınn​:heart_hands::dango:

1 Beğeni

Çoğu zaman tek yıkadım. 6 aylık olup desteksiz oturmaya başladıktan sonra çok rahat tek yıkayabiliyorum. Hatta bugün de banyo günümüz :partying_face:

2 Beğeni

Sen de öylesin canım benim :smiling_face_with_three_hearts::cherry_blossom:

1 Beğeni
  1. Ayından beri tek başıma yıkıyorum üzerime bi tişört giyiyorum hem şampuan olunca kaymıyor kucağıma alıp yıkıyorum Cihangir banyo yapınca uyuyan bebeklerden olmadı hiç hep uykusu kaçar o yüzden akşam yıkıyamıyorum gündüzde eşim olmadığı icin böyle bi çözüm buldum
2 Beğeni

Arkadaşlar o değil de benim kızım yıkarken elindeki suları emiyo napıcam

Cesurda yapıyor :sweat_smile:engel olmuyorum sonuçta temiz.
Hele bide Suyu dökünce,içireceğimi sanıyor içmek istiyor :sweat_smile:

1 Beğeni

Ne bilim su vermeyin felan diyolardı ya :grimacing: demek ki her bebek aynıymış bi kaç damlaya yapıcak bişey yok :sweat_smile:

1 Beğeni

2.5 aydan sonra yaklaşık hafta sonuna kadar eşimi beklemekten sıkıldım bu yüzden ya allah deyip tek yıkamaya başladım

1 Beğeni

Bizde 3 aylık olduk yeni yeni kendim yıkamaya başladım küvette filede yıkayabiliyorum

1 Beğeni

Bir kac kere yardim aldim sadece

Kendim yikarim eymenin kolunu
Kendi kolumun arasina koyuyorum
Kolaycana yikarim

1 Beğeni