Bez sızdırması

Kızlar bebeğim 45 günlük 2 no sleepy kullanıyorum her uyanmaya bibakıyorum sızdırmış çocuğun üstü hep çişli. Büyüpünü deniyorum 3 numarada taktım oda bazen sızdırıyor. Çiş azda olsa çokta olsa sızdırıyor . Sağlam takıyorum birdw. Sizce neden olablir

1 Beğeni

Bebeğinin kilosu ne canım biz 1 aylık olduk 3 e geçtik hemen. Bende şuan sleppy kullanıyorum. Bezi ne zaman eşim bağlasa bizim bezimizde taşıyor sıkı bağlamıyor. Ben iki cırt cırt üst üste gelecek kadar sıkıyorum. Çünkü bağladıktan sonra esniyor yan bantları. Biraz daha sıkı bağlamayı dene.

Bezin bu tarz koruması var mı ?

1 Beğeni

Sleepy in kalıbı küçük oluyor.
Bizdede sızdırma yaptı 1no büyük kullanıyordum ama sızdırıyordu.
Huggiesin belinde lastik var diye sızdırma yapmıyor biz şuan onu kullanıyoruz

1 Beğeni

Canım sıkıda bağlasam sıxdırıyor. Bebiş 4800 bu arada iki no küçük gelmeye başlıyo evet ama 3 te sızdırıyo İlk çocuğumdada sleepy kullandım ama sorun yaşamamıştım. Bunda noldu anlamadım

Yok sanırım

Devam ederse bendw değiştiricem

1 Beğeni

Bizimkide sızdrıyordu ne kadar sıksam ne zaman toparladı o zaman ıyı oldu

1 Beğeni

Anladım çünkü ben de bi ara prima (pampers) kullandım onda da yoktu sürekli sızdırıyodu biz de huggies e geçtik

Sleepy bez boyut olarak çok küçük ben Molfix kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim birde sırt kısmındaki bandı katla bağladıktan sonra bacak arasını parmağın ile düzelt bir de böyle dene

1 Beğeni

Bugün sızdırma olmadı nie bilmiyorum ama. Bacak arasını düzeltiyorum evet. Ama şükür bgün olmadı

Bakıcam bugün sızmadı eğer memnun kalmazsam bende başka markaya geçerim

1 Beğeni

Erkek cocuklarinda daha cok one dogre isiyolar
Ve oturttugunuz zaman da siziyo
Ve gece ekstra dan bi bez daha fazla degistir
Gece bezi cok daha agir oluyor

1 Beğeni

Evet ya farkettimde bezin önü çişli popoya doğru boş ama sızmış. Bende anlıyamadım.

1 Beğeni

@Beyz bizdede böyle oluyordu ben artik birtık öne taraf fazla çekip öyle bağlıyorum bezi

Bnde artık öyle yapıyırym