Çok ağırlaştım

Bi an önce doğurup aranıza katılmak istiyorum​:pleading_face:

1 Beğeni

Kaçıncı haftadasın?

1. Haftaya yeni girdim

Çok kalmamış önümüzdeki hafta sürpriz yapabilir. Doğumların çok büyük bir kısmı 38. Haftada olur. Sağlıkla gelsin inşallah :hugs:

1 Beğeni

Kasılma, ağrı, sancı, kalça ve pelvik ağrısı ve karnım aşırı şiş. Kim görse ikiz mi diyo. Doktorum bile karnın ikiz gibi diyo.2 dk dan fazla ayakta duramıyorum. Yürüyüş yapmam gerek ama asla yürüyemiyorum. Kapının önüne çıkıp tekrar eve gidiyorum.hepsi var diye bi an önce dogurayim diyorum da hayırlısı olsun tabiki

Tşk ederim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Sağlıkla gelij bebekler :heart::face_with_hand_over_mouth:

Geçecek…Bugünlerin tadını çıkar ben doğmasını iple çekiyordum şimdi karnımda olduğu günleri özlüyorum. İlk 1 hafta karnıma bakıp bakıp ağlamıştm sanki benden bi parçamı almışlar gibi hissediyordum.

Canm bnde öyleydim . Vajinada yanmada olurdu heryerim ağrırdı eşim yürüyelim derdi yürüuüş yapamazdım . Koltukta bile uzanamıyodum son ay heryerim batıyo çnkü bi an önce fırtlatayım diyosun . Fırtlattım 2 ayık oldu doğuruncada bian önce büyüsün diyosun :joy:

Sağ salim gelsin bebiş :hugs:

İnşallah çok tşk ederim​:smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Her türlü zor evet.annelik işte :smiling_face:

1 Beğeni

Benim 3. Cü doğumum olucak.aslinda.dogumdan sonra başıma ne geleceğini biliyorum da, diğerlerinde bi an önce dogurayim demedim.bi gebelik zor ve ağır geçiyor.son günler de geçmek bilmiyor :woozy_face:

Ayy geçen yılın bu ayı,ben artık full yatak istirahetindeydim​:smiling_face_with_tear: ve ayın 11 i beni hastaneye yatırdılar 1 ay orada kaldım.Çok zordu hastanede geçirdiğim zaman

Pardon 3 değil, 4. Doğumum olucak inşallah
Üçüncü bebeğimi doğumdan sonra kaybettiğim için bi an unuttum

1 Beğeni

Başınız sağolsun çok üzücü Allah diğer evlatlarınızı size bağışlasın :pray:

Aminnn Allah razı olsun :relieved:

Rabbim hiç birimize yaşatmasın :heart:

Rabbim ayni aciyi tekrar yasatmasin
Bir an once saglikla alirsin bebisini kucagina

Aminnnnn inşallah :palms_up_together::relieved:

1 Beğeni