Dikiş açılması

Hanımlar on gün önce normal doğum yaptım. Dikişlerin vardı baya. Bugün aynayla baktım da dikişlerin açıldığını gördüm. Yaşayan var mı tekrar dikiş mi atilacak. Çok stres oldum aynı seyleri tekrar yaşamak istemiyorum.

Aramıza hoşgeldin lohusalığın hayırlı olsun :blush:
10 gün olduysa dikiş yerleriniz kapanmıştır zaten, eriyen dikiş atmışlardır kendi kendine düşüyordur o merak etmeyin

Icinden sivi akiyomu gazli bezle uzerini kapa yaran tekrar kapanacak ama sade suyla temizle sadece herhangi bisey surme.dus altinda mesela.2 uc hafta icinde acilma riski olabiliyor.

Sıvı bişey akmıyor ama baya açık duruyor . Afedersiniz popoma doğru olan kesi

Normal dogum yaptin hem kesik hem yirtilma oldumu.
Icerden ve disardan dikilmistir.vajen iki bolumde dikiliyo arkaya dogru uzaniyo.
Tuvaletini yaparken yaniyodur.
Postparfum kullan.
Sana numara verdiler dogumdan sonra bi sIkinti
Yasarsan bizi ara diye
Normalde 6 hafta icinde tekrar bakmalari lazim
Gozuksen iyi olur en azindan bi ebeye.

@Burcu Aramıza Hoş Geldin Canım :rose:
Geçmiş olsun , doktorun ne dedi?

Doktora gittim çatala aldı baktı. Açılma yok dedi iyileşme sürecinde öyle olur dedi. Ama bana normal gelmiyor hala demekki güzel dikiş atılmamış. Çok kafama takılıyor hiç estetik görünmüyor kötü bı görüntü var. İyileşme bile baya iz kalır bence

Ablamın dikişleri estetik değildi ,ve çok kötü dikmişlerdi , ablamda öyle sanıyordu ,ama dikişler açılmamiştı ,dikiliş kotüydü sadece , dikişlerin ağzı açık kalmış gibi bi görüntü vardı, seninkide estetik dikiş değil belkide.
Çünki bende estetik dikiş ve oyle bir görüntü olmadı

Evet canım aynen öyle görünüyor kötü dikilmiş demekki. Sonradan tekrar bı operasyonla duzeltilme şansı var mı acaba estetik olarak. Ablanizin iyileştikten sonra nasıl oldu goruntusu düzeldi mi acaba

Ablamki zaman geçtikçe kayb oldu izi.

1 Beğeni