Dışarıya Çıkma

Yenidoğan dönemindeki bebeğinizi 40indan önce dışarıya çıkarıyor musunuz

3 Beğeni

Ilk hafta cikardam sapkasinin giydirdigin surece kisa bi mesafe yuruyebilirsin ikiniz icin de bi degisiklik olur daha fazlasini dikislerin kaldirmaz cok

2 Beğeni

Cikardim

2 Beğeni

1,2 kez babaannesine götürmüştük

2 Beğeni

2ci gününde çıkardık hər sabah güneş doğmadan 6 dan ağustosda doğum yapmıştım ben

1 Beğeni

Şuan 16 günlük olduk. Bebişle canımız sıkıldıkça kısa yürüyüşlere çıkıyoruz

1 Beğeni

Oh ne guzel mis

1 Beğeni

Benim oglan yeni kesfediyo disariyi ruzgarin bisey oldugunu zannediyo kapmaya calisiyo
Yagmura agzini aciyo

3 Beğeni

Yaa yerim onu. :sweat_smile: Bizimki dışarı çıktığımızda full uyuyor :sweat_smile:

3 Beğeni

Evt arabada yasiyorum bunu klasik aslinda cogu bebek arabada uyuyo

2 Beğeni

Temiz hava mayıştıryor galiba​:smiling_face:

1 Beğeni

Aynem bacimmm

1 Beğeni

Martta doğdu kızım az buçuk çıkıyoduk şimdi neredeyse hergün çıkıyoruz o kadar iyi geliyoki temiz hava

3 Beğeni
İlk olarak Muhabbet adlı kanalda gönderildi
Ftmacvdr

Benim bebe doğalı bugün 14 gün oldu ben onu dışarı çıkartmak istiyorum hava alsın d vitamini alsın diye ama hemen bana müdahale ediyorlar

Hafta sonu çarşıya inmem gerekiyor. Bebeği bırakmak istemiyorum aklım burda kalmış oluyor ve sürekli araniyorum ne zaman gelicen gibisinden. Bebeği dışarı çıkartsam olur mu? Dışarı cikartan var mı hiç?

hava

Ilk hafta cikardim ebe sapkasini tak bisey olmaz gerisi dedi

Kafasi usumesin yeter dedi

Ay cok tesekkurler ipegim
Bende sana komedi dalinda
Yuz veriyorum.
Anlattigin o hikayelerin varya
Ahahah

Ftmacvdr

İpleri kendi ellerine almaya çalışıyorlar sanırım öyle düşünüyorum ben annesi olarak onun için en kötüsünü düşünüyormusum gibi davranıyorlar

1. Günden sonra her gün çıkardım. İlk üç gün hastanedeydik o yüzden çıkamadık :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: şaka bir yana artık sabah 7 de ve öğleden sonra 3’te mutlaka çıkıyoruz
1 Beğeni

Çıkardım hava almaya ihtiyacı var tabiki onunda

1 Beğeni

Biz bir tek doktor kontrolüne gittik bir daha çıkmadık püff evde oturmak cok sıkıcı :pensive:

Çikin ikinize de iyi gelecek beni çok linclediler ama çıktım :smile:

1 Beğeni

Sapkasini giydirdikten sonra hic bisey olmaz dedi ebe git dolas dedi.

1 Beğeni