Doğum kiloları

Arkadaşlar hamilelikte kaç kilo aldınız ve şuan kaç kilo verdiniz.

Bu hafta doğum sonrası için rutin kan verdim ve doktorum dün arayıp kolestrolümün çok yüksek çıktığını diyet yapıp kilo vermemi söyledi ve 1 ay sonra testi tekrarlayacağınu söyledi. Ve biraz uyardı

aslında haklı emziriyorum diye çok yemeye başlamıştım şimdi hedefim 4 ayda 20 kilo verip doğumdan önceki kilomun da altına düşmek

75 ile hamile kaldım
96 ile doğurdum
Şuan 87.3üm

Ve 20-22 kilo vemem gerek :frowning:

3 Beğeni

47 ile hamile kaldım
58 ile doğurdum
9gün geçti doğumumdan şimdi 49 kiloyum

3 Beğeni

Maşallah ya

1 Beğeni

Ben 59 la hamile kaldım 64 le doğum yaptım yanlış hatırlamıyorsam.

Şimdi 55im

2 Beğeni

72 ile hamile kaldım 78 le doğuma gittim 42 günlük olduk şuan 68 im. Hedefim 60. Ama biraz zor gibi biraz az yesem sütüm azalıyor hemen. Alparslan 6 aylık olsun ek gıdaya başlarsa dikkat ederim yediklerime veririm inşallah.

2 Beğeni

93 ile hamile kaldım 110 ile doğurdum dığumdan sonra 95 e ındım ama deri altı ımplant taktırdıgum ıcın bayagı açlık hissim var yemege vereiyom kendımı 100 oldum ekrar

Ay bende istiyorum kg vermek takıldı kaldı ben 65 kg ile hamile kaldım 92 -93 kg ile doğuma girdim şuan 80 kg kaldı gitmiyor :face_with_peeking_eye:

1 Beğeni

Kizlar ne yapsak birlikte burda sağlıklı diyet yapıp her hafta kim kaç kg verdi söylesek mi yarış gibi olur motive oluruz ne dersiniz

• Olur yapalım
  • Hayır olmaz
0 oylayan

Hepimiz kendimize uygun diyetisyen desteği ile ama :hugs:

Ben de yemeğe verdim kendimi emziriyorum diye hamileyken bu kadar acıkmıyordum

Kesinlikle yapmalıyız motive oluruz beraber yapınca.

1 Beğeni

Ben de ek gıdayı beklicektim ama böyle fotoğraflarımızı görünce kızım için başlamam lazım diyorum

1 Beğeni

İmplanttan memnun kaldınmı cnm yan etkileri çok oldumu. Bende bu ara baya araştırıyorum doğum kontrol yöntemlerini ama hepsinin bi yan etkisi var

Şöyle söyleyeyim adet olmadığın için ağrısınu her ay birkaç jez yaşıyorsun bazen ateş yükselmesi yapıyor ama vücut sıcaklığı olarak onun dışında baş ağrısı ödem ve aşırı yeme isteği yapıyor . Onun dışında bir sıkıntım yok alıştım zaten doktor en güvenilir yöntemin bu olduğunu söyledi tabiki her korunma yönteminde risk vardır ama en az risk bunda var dendi .3 sene koruyor istediğin zaman çıkarttırabiliyorsun koluna deri altına 5 dakikada takılıyor uyuşturularak 1 gün acı hissediyorsun sonra geçiyor . Dokunduğun zaman eline geliyor ama elinden geldiğince oraya darbe vs gelmemesi gerek

1 Beğeni

Hiç adet olmuyormusun yani? Ben düzensizlik yapıyor diye biliyordum

Doktor ya leke şeklinde olursun yada hiç olmazsın demişti hiç olmuyorum

Aynen çok güzel olur

52 de hamile 69 dogum
Suan tekrar 52 indim

2 Beğeni

Ne kadar sürede

3 4 ay icinde