Emzirirken diş tedavisi? 🦷

Günaydın herkese​:sun_with_face::shamrock:

Arkadaşlar dişim geceden çok fena ağrımaya başladı.Sorum şuki,emzirirken tedavi görebilirmiyim? Bir zararı olurmu bebeğime?

1 Beğeni

Ay bacı haralardasan mende o biri proqramda seni axtarıram​:rofl::woman_facepalming:

2 Beğeni

Asqaaam xoş gəldin.Ora girmirəme uje​:confounded: Doğurmusan?

1 Beğeni

Xoş gördüy ürəy. Hə 4günlük olduq uje​:face_with_peeking_eye::heart_eyes:

2 Beğeni

Aaa Allah saxlasın maşAllah.Xeyirli,sağlıqlı,gözəl ömrü olsun.:heart_eyes:Orda qalıb Aygüllərin doğum etməsi,denən gəlsinlər bura

1 Beğeni

@Aysell xoş gəldin ,təbrik edirəm nə yaxşı Allah saxlasın​:purple_heart:

Ben tedavi gördükten 2 saat sonra süt veriyordum bebeğime.

Doktoruna sor o söyleyecektir kesin bilgi @Fidan

İlk çocuğumda gömülü 20 Luk dişimi çektirmiştim. Akşama kadar emzirmedim 3-4 kere sütümü sağıp attım. Kızıma mama verdim. Eğer mama veriyorsan veya sağdığın sütler varsa kolay olur 1 gün emzirmezsin.

1 Beğeni

Təbrik edirəm aysel gözünüz aydın olsun adına layiq övlad olsun inşəallah ana adın mübarək

1 Beğeni

Sağol ay Fidoşum ne gözel hiss imiş:heart_eyes:yatanda ürəyim sıxılır yanına uzanıb oyanmağını gözləyirəm​:face_with_hand_over_mouth:

Xoş gördüm Sevane çox sağol​:rose:Hamımızın balasını İnşəAllah

1 Beğeni

Çox sağol qadam hamımızın balaları layiqli övlad olsun İnşəAllah​:rose:

1 Beğeni

Məni tanidinmi canim Yerlindi

Aa Ramilə sənsən?

1 Beğeni

Həə canım menem

Merhaba canım aramıza hoşgeldin :partying_face:

Valla fidanım bende ayın 20 aldım randevu parçalandı dişim onu çektirmem gerek bı zararı olur mu acaba emzirirken felan

2 Beğeni

Geçmiş olsun abla.Diş ağrısı çok çok kötü bişey ya​:confounded:

1 Beğeni

Ben sadece tedavi görmüştüm ,şimdi süt vermiyorum ama çektirmekten korkuyorum yav​:face_in_clouds:

1 Beğeni

Aynen valla hamilelikte karanfille dayandım ama yok içi boşaldı ne yersem oraya doluyor o da canımı yakıyor