Göğüs pedi

Kızlar selam göğüs pedi mi kullanıyorsunuz ya da onun yerine kullanacak bir şey var mı onun yerini tutan

Şu sütü toplayan plastiklerden alın bence evdeyken kullanmak için. aldığım en gereksiz şey göğüs pedi ben hiç kullanmadım

Ben genellikle dışarıda göğüs pedi kullanıyorum. Emzirme sütyeninin içine hem uç göstermiyor hemde dışarıda emzırmıyprum sut topluyor akınca kıyafete gecmıyo

1 Beğeni

İsmi nedir

Bende sürekli göğüs pedi kullanıyorum ama kullan at oluyor ya sürekli kullanacağım bir şey var mı diye merak ettim

1 Beğeni

Ben ikinci bebeğimde hep göğüs pedi kullandım çok kullanışlıydı özellikle dısarda ve gece uyurken üstüm başım kirlenmiyordu. Şimdide aldım 3 paket ama öyle akacak bir sütüm yok o yüzden kullanmıyorum. Bebeğim uyurken başının yanlarına yatağa yapıştırıyorum şimdi kustuğu zaman çok güzel çekiyor yatak batmıyor en azından boşa gitmemiş oldu :smiling_face:

1 Beğeni

Zaten çok fazla kullanılmıyor ilk iki üç ay kullanıyorsun sonra bebeğin midesi büyüyor çok emdiği için öyle akacak bir sütün kalmaz.

1 Beğeni

Yaaaa bebeğim 22 günlük daha hep böyle olacak sütüm baya akacak sanıyordum :joy: teşekkürler paylaştığın için

Evet malesef böyle kalmıyor. Şimdi sütün çoksa sağmanı tavsiye ederim hem sütünde boşa gitmez derin donrucuya atarsın ihtiyaç olursa kullanırsın :smiling_face:

Mycey süt kalkanı e bebekten aldım büyük rahatlık hem meme başı yumuşak kalıyor hem süt sizmiyor göğüs pedi jelli aldım ama pek kullanmadim

2 Beğeni

En gereksiz sey bir kutu almistim hic kullanmadim
Bunun yerine emzirme sutyeni bin kat daha iyi

1 Beğeni

Dışarıda kurtarıcı oluyor göğüs pedleri iyiki almışım dediklerimin içinde :two_hearts:

Ben arada göğüs pedi kullanıyorum canım

Benim olup olmadık sızıntılar oluyor evde bile kullanıyorum göğüs pedi alternatif olarak alt temizleme pamuğuda iş görür bu gün denedim ssdece birazcık pamukçuk bırakıyor emzirmeden önce zaten göğsümüzü temizleyipte verdiğimiz için bence o da iş görür :innocent: