Kaç dk emzirmeliyim?

6 günlüğüz çok az sarılığımız var 2 saatte 1 bol bol emzirmeye çalışıyorum. Normalde 15 dk birinde 15 dk birinde emziriyorum ama sanırım 2 gündür sarılıktan dolayı 10.dkda memede uyuyakalıyo tekrar uyandırıyorum. Sizce yeterli mi kaç dk emzirmeliyim?

1 Beğeni

Canım ben hiç 2 saati beklemiyordum sık sık emziriyordum sadece geceleri 2 saatte bir emziriyordum elinden geldiğince sık sık emzir saat belirtme normal de 20 dk oluyor ama sütün akışı ve çocuklar belirliyor dk sen bol bol emzir uyudukca eliyle ayağı ile veya burnunu dik oyna uyandır

Benimki de sarılıktı uzamış sarılık hala rengi gelmiş değil ama ben de 2 saat hiç beklemedim sürekli emzir uyumasına izin verme bi de çişli kakalı bezini takip et

Bende 15 dk sol 15 dk sağ yapıyordum

Herkesde farklı qalıba Bende bebekde sarlik vardı anne sütü artırdı sarılığı bende aksine oldu Bebeyimi mamaya salinca sarılığı gecdi ve sutum kəsildi simdi mama kulaniyoruz bazen anne sütü sanki bende yararsız oldu Anlamadım

Canım her emzirdiğinde bir memeni emzir. İlk 10 dakika da şekerli süt gelir ardından asıl bebeğe yarayacak olan ptoteinli ve yağlı süt eşlik eder. En verimli süt de gece sütüymüş. Ebe ve emzirme eğitmeni bunları önermişti.