Kötü rüyalar

Selam arkadaşlar,benim oğlum 10 aylık ama çok hiperaktiv bebek çok fazla uykusu da yok bu aralar uykusuzluktanmıdır nedi sinirlerim de bozuldu.Aklım hep oğlumda aman birşey olmasın ,neden yemedi,niye böyle yaptı falan filan derken kötü rüya gördüm dün gece . Aslında ben rüyalara pek inanmam ama söz konusu oğlum olduğu için tedirgin oldum.Bir kaç arkadaş da kötü alemetdir dedi daha da tedirgin oldum. Rüyamda oğlumun elini yılan ısırıyordu,gözümün önünde morarıp öldüğnü görmüştüm(( rüyanın etkisiyle ağlıyarak uyandım çok korktum . Sizde böyle kabuslar gördünüz mü hiç?(

Rüyalar havada asılı kalır sen neye yorarsan ona çıkar derdi ninem, hayırdır inşallah de canım birde kötü rüyayı anlatma kimseye akan suya anlat kötülük o suyla aksın gitsin.
Çok kafaya taktığım şeyleri tabiki rüyamda görürüm bende

1 Beğeni

çok teşekkür ederim.Aslında inanmıyorum rüyalara o yüzden de naapmam gerektiğini bilrmedim sizinle paylaşmak istedim.İnşaAllah hayırlısı olsun

Eşimle aynı günde oğlumuzla ilgili olumsuz ruya görmüştük ,eşimin gördüğü rüyada ,yılan cesurun gözünü ısırmış,benim rüyamda buna benzer bir şeydi, ve o gün cesur koltukta düştü ve gözü kaşı morardı şişti.

Bazı rüyalar habercidir aslında.
Kötü kabus falan görünce suya söylenmeli diye duymuştum.

"Şeytanın şerrinden sana sığınırım " da demek gerek

1 Beğeni