Sezeryan göbeği'ni nasıl yok ede bilirim?

Kızlar sezeryan oldum 24 gündr ve daha eski halime donemedim hala şişmanim fit halimi cok özledim korse daha alamadım ve korse kullansam karnım eskisi gibii mi olur??? hangi korseyi alacağımı da bilmiyorum siz eski halinize nasl döndünüz

1 Beğeni

Ben doğum kilolarını doğum yaptıktan sonra vermiştim çok kısa sürede.

Ama sezeryan karnım biraz kaldı.
Onu nasıl vereceğim mende bilmiyorum

50 gün oldu ben de hala dönemedim hamilelikte çok kilo aldım 14 kg kadarını verdim neredeyse bir 14 daha var korse kullananlar genelde memnun eski karınlarına döndüklerini s söylüyor arkadaşlarım ama bu sıcakta da bebekle ilgilenirken bana çok zor geldi ben hiç takamadım

AA lütfen gerçekten bende çok merak ediyorum bnmde sezeryan göbeğim kaldı yaklaşık üç ay oldu hala gitmedi dört beş aylık hamile gibi görünüyorum yardım lütfen​:pleading_face::pleading_face::joy:

Ben eski kilomdan daha zayıfım ama sezeryan göbeği hala benimle. Kendi kendine geçecek gibi durmuyor spor gerekiyor bende yapamıyorum. Korse alacaksan rahim toparlayıcı olarak geçenler var onları öneriyorlar slip tarzında. Hava çok sıcak biraz serinlerse kullanıcam bende şuan hiç çekemem korseyi. :roll_eyes:

1 Beğeni

Peki üç ay olacak kışa kadr 7ay falan olur acaba o zmn korse etki eder mi

1 Beğeni

Bumu dediğn cnm @ElvinFeyza

1 Beğeni

Evet cnm bu doğum sonrasında kullanılacaksa diğerleri rahim sarkması yapıyormuş. Ben yamuna korse kullanmıştm kızım 2-3 yaşında falandı belim çok güzel incelmişti ama göbek problemim yoktu onda kızlarım normal doğumla olmuştu. İşe yarayacakmı bende bilmiyorum deniycem.

1 Beğeni