Sezeryan göbeğini nasıl yok edebilirim?

Kızlar doğum yapalı 10 gün oldu. Ama göbeğimi sardırmadım ben. Sezeryan göbeğini nasıl yok edebilirim ne gibi kürler yapıyordunuz?

Sarma zaten dikislerin en az 6 haftayi bulur
Kac kat kestiler torbayin geri cekmesi
Vakit alir biraz

1 Beğeni

Yok edebiln gormedim hic

Daha 10 gün ,spor falan da yapamazsın canım ,dikişlerden dolayı.
Ben daha 1,2 aylıkken spor yapmayı denemiştim dikişlerim fena ağrımaya başlamıştı.
Beslenme olarak ben zayıfladım ama karnım gitmedi ,zayıflasam’da minicik kaldı :woman_facepalming:t2:onu nasıl yok ede bilirim bilmiyorum bende.
Önerisi olan olursa bende sevinirim aslında.

1 Beğeni

Ben elli günlük olduktan sonra sahilde tempo yürümeye başladım. Karnıma önce streç sarıyorum onun üstüne korse onun üstünede termal tayt. Bişwy olmuyo. Çocuğu okula beakıp ordan sahile geçiyorum 1sat sürüyo sahil sonuna kadar gidip gelmek. Eve gelince streçi bi çıkarıyorum bildiğin su akıyor. Hemen yıkanıyorum ve kuş gibi hissediyorum sonra. Tabi bebişi kaynanama bırakıyorum. O bakmadığı zamanlar bebek arabasıyla yürüyorm.

Bana dikiş atılmadi. Lazer yapmışlardi

Ben Instagram da gördüm ama şimdi bulamıyorum orda kür tarifi vardı.

1 Beğeni

Hiçbirşey yapmadım ve eski halime döndüm.64 kgyla doğuma girdim şu an 54 kgyım​:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Nekadar sürwde döndün

1 Beğeni

Kilom 1 aya eski haline döndü.Göbeğimse reglden sonra baya gitdi şimdi nerdeyse yok gibi

Yapistirmislar

1 Beğeni

O ne demek​:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Bana yaptiklari buydu iste tel gibi biseydi
Icerden.

Korse dene sezeryan korsesiymis bu

Bana da estetik lazer attılar. Korse sipariş verdim arada canım acıyor ama sarkmamasi için takmak zorundayım çok takıntılı biriyim ben

Benim uzun zaman oldu ama kayboldu gobek diye bisey kalmadi ama belli daha iz
Ve ben baska sorunlar yasadim dikisinlmle alakali

Beni karın değilde en çok çatlaklar moralimi bozuyor.
Hamileyken aşırı çatlaklarım oldu , şimdi hala var moralimi bozuk

1 Beğeni

Onlara bi çare yok malesef ama beyazlıyor çok dikkatli bakmassan gözükmüyor bile.

Beyzalamıyor anam,10 aydır aynı mübarek.

Bir önerin falan varmı canım

Daha seninkide yeni geçecektir benimkiler hiç gözükmüyordu bile. 1 senede beyazlamıştı benimkiler bide zayıflayınca hiç belli olmuyor kilolu olunca derin gergin olduğu için daha fazla belli oluyor. Sende zayıfsın zaten 3-4 aya geçer bence seninkilerde. Benimde şuan çatlaklarım kırmızı ama hiç dert etmiyorum geçeceğine eminim.

1 Beğeni

Arkadaşımın güzellik merkezi var çatlaklar için bi cihazları var çatlak tedavisi yapıyo. Ama kendisinin heryeri çatlak :smiling_face: yani işe yaramıyor

1 Beğeni