Sütüm yetmiyor galiba

Kızlar kırk günlük olduk bazen sütüm azalıyor tam o sıra bebek emmek istiyor aslinda uykuları bölündü beş dk da bir uyanıp emmek istiyor akşama sütüm kalmıyor tam o sıra iştahı açılıyor sanki aç uyuyor ondan hemen uyaniyor napmam lazım sutumun çoğalması için mama içmiyor komşum da emziriyo onun sütünü de veriyorum içmiyor

2 Beğeni

Canım akşama doğru süt herkeste azalır zaten, ama arttırmak istiyosan sütünü forumda çok fazla konu var bir göz at kısaca bol su ve bol emzirme bu işin özü

1 Beğeni

Bende her akşam bi kere mama veriyorum. Benimde sütüm akşam olunca bitiyor resmen neden böyle oluyor anlamıyorum. Bizimki mamaya bayılmıyor ama aç olunca mecbur içiyor yavrum. Hangi mamayı kullanıyorsun mamayı bi değis istersen.

Canm.bebelac Aptamil verdim kusuyor maalesef

Tmm cnm tşk ederim

Hipp markasını denediniz mi

Valla kimi duyduysam hep sütü az . Benimde bebeğim 3 aylık. En başından beri çok savaştım ama ne üretüyosa o. Bazen çok güzel doluyo ama genelde öyle bi azalıyoki. Çok şey denedim ama olmadı sanki yada ben beceremedim. Mama ile destekliuorum bende . Vallaha soran herkese söylüyorum perga mama vveriyorum çocuk görünce ver die heycanlanıyor bi araştırın derim. Formül mamaların içinde kanola yağı palm yağı l-karnitin. Glikoz ne ararsan var . Asla güvenmiyorum perga mama arı ekmeği oluyor. Bal dan ayrıştırılmışları satılıyor. Yulaf sütüyle veriyorum bebeğim daha çok seviyo bende mama içirdim hırıltı ve kabız yaptı. Çok şükür şuan iyi

Canım bol bol su içmen lazım evde sana eşlik eden yardımcı olan biri varsa bebek uyudukça sen de uyumaya çalış onun dışında dereotu ve yeşil sebzeli ağırlıklı beslenmeye çalış onun dışında tahin helvası aldır ve onu ye o da çok süt arttırıyor ayrıca rezene ve kimyon tohumunu bir çimdik bir bardak kaynamış suyla demleyip iç hem bebeğin gaz sancısını azaltıyor hem de sütü artırıyor kimyon tohumu bir de sarı leblebi

Canım bol su iç dinlen ve uykunu al.
Yeşillik tüket, dereotu sütü artırıyor.
Maydonoz bilenenin aksine azaltıyor.
Ben sütü artırmak için bir dönem sağım yapmıştım açıkcası çok işime yaradı.

Ben sma comdort mama kullanıyorum günde 1 kez gece veriyorum ve gaz yapmadı bebeğimde severek içiyor deneyebilirsin bazı mamalar gaz yapıyor ve bebek içmek istemiyor canım