Tatil planlari neler

Kizlar bu sene tatilde nerelere gitmeyi
Dusunuyorsunuz.
Tavsiye edecegeniz guzel yerler varmi?

Ben plan yap─▒nca ger├žekle┼čmiyor diye hi├ž bir plan─▒m yok :joy:

Hahahahah demekki benden bi tane daha var
Ayni kaderi paylasan

Ben bu sene gidemicem bebi┼čim k├╝├ž├╝k die. Ama ├žok yere gittik e┼čimle. ├ľnerce─čim ve ├žnermiceklerimi say─▒y─▒m. Akyakada azmak nehri var som so─čuk kemik gibi su. Gezilcek yerleri g├╝zel. Gemiye binip t├╝m yak─▒n denizlere tur oluyor o turuda tavsiye ederim gidersen. Klopatra plaj─▒ var bldi─čin akvaryum. Oraya gideblirsn tabi orda otel yok sadece plaj. Derin su seviyorsan fethiye ├Âl├╝deniz var ama iki ad─▒m at boyuna geliyor ve ├žok dalga . Akb├╝k ├Âneririm oras─▒ g├╝zel. Bal─▒kesir sar─▒msakl─▒yada gittik gezilcek yerleri ├žok iyi ├žocuk i├žin fuar var merkezinde g├╝zel gezilxek yerleri var fakat bi sorun var oda suyu so─čuk. Didim alt─▒nkuma gittik. Deniz g├╝zel ama ├žok kalabal─▒k. Birde ├žok turist dolu ve clup eylence mekan─▒ dolu. Ku┼čadas─▒na gittik denizi akvaryuma yak─▒n g├╝zel ama pek gezcek yeri yok. Birde dat├ža var asla ├Ânermem. Deniz kenar─▒ ta┼čl─▒k denizide k├Ât├╝ ve gezcek yeride yok . Uzun oldu ama ├Âneri olsun die yazd─▒m hepsini canm

Tesekkurler canim onerilerini dikkat alicam

1 Be─čeni

┼×uan yapaca─č─▒m en ultra tatil plan─▒m yatak odas─▒nda klimay─▒ a├ž─▒p 2 g├╝n boyunca uyumakÔÇő:sweat_smile:

1 Be─čeni

Hahahhh ilk dogum yaptigim hayal tek oydu
Zaten.

1 Be─čeni

Selamun aleykum baj─▒mÔÇő:joy:

1 Be─čeni

3 ├žocukla tatil asla d├╝┼č├╝nm├╝yorum heleki biri bebek :roll_eyes: Herkes e─členip tatil yap─▒cak ben bebekle peri┼čan olucam bide ├╝st├╝ne hasta olursa yand─▒m. K├╝├ž├╝k bebekle evden daha iyi biyer yok. Biri bebe─če ben bakar─▒m sen uyu 2 saat dese en b├╝y├╝k tatil bu olur benim i├žin.

Aleykum selam kuzummm
Nerdesin kiz seni bekliyom cene calicam yoktun

1 Be─čeni

Ah ah bacim benim ucude buyuk o yonden sansliyim kardeslerine bakiyolar sukur

1 Be─čeni

Ne g├╝zel bende k─▒zlar─▒m─▒n b├╝y├╝yece─či g├╝n├╝ iple ├žekiyorum. En az─▒ndan kendi banyolar─▒n─▒ yapsalar saclar─▒n─▒ tarasalar ├žok rahat ederim. Benim i├žinde yak─▒n o g├╝nler bence b├╝y├╝k k─▒z─▒m 9 k├╝├ž├╝k 7 ya┼č─▒nda. 3 seneye bende rahat─▒m in┼čallah :pray:

1 Be─čeni

muhtemelen biz :rofl:

1 Be─čeni

Benim en buyuk 20 ortanca biri 19 olacak
Diger 15
Bide son bessigimiz var 7 aylik olucak bir kac gun sonra

Inshallah canim

bu sene e┼čimle balay─▒nda gitti─čimiz yerlere gidece─čiz san─▒r─▒m :face_with_hand_over_mouth: bebe─čimizle de an─▒lar─▒m─▒z olsun oralarda istiyoruz :smiling_face_with_three_hearts: bebi┼čimiz biz gitti─čimiz aylarda 2-3 ayl─▒k olaca─č─▒ i├žin konaklamal─▒ olarak gidemeyiz diye d├╝┼č├╝n├╝yoruz zaten birbirine ├žok yak─▒n yerler g├╝n├╝birlik gidece─čiz in┼čallah ­čęĚ
denizli-─▒┼č─▒kl─▒ g├Âl├╝,pamukkale
─▒sparta-kuyucak lavanta k├Ây├╝
burdur-salda g├Âl├╝,sagalassos antik kenti
Bir g├╝n├╝m├╝z├╝ de Mu─člaya ay─▒raca─č─▒z onlar da; Akyaka Azmak Nehri-Belen Kahvesi-G├╝zel K├Ây-Yuvarlak├žay :family_man_woman_girl: :heart_hands:

1 Be─čeni

Bende denizliyi gormek istiyorum
Bi turlu kismet olmuyo

1 Be─čeni

Hay ma┼čallah seninkiler koca adam olmu┼č art─▒k herkes kendi kendini idare ediyordur. ├çokmu k├╝├ž├╝k anne oldun?

18 yasimda idim

1 Be─čeni

Ilk iki yaslari yakin

1 Be─čeni