Yanaklarda sivilce yardimcı olurmusunuz

kızlar merhaba 17 günluk bebegimde yanaklarinda sadece sivilce gibi isilik gibi birseyler çıktı sicaklardanmi diyecem ama bilemedim int den arastirdigimda anne karnindaki horonlardan olur gecicidir yaziyor ne yapacagimi bilemedim boyle bir durumla karsilasan varmi vücutta yok sadece yanaklarda var yardimci olursaniz sevinirim​:smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Merhaba Zeynep. bu geçici bir durum bir süre sonra kendiliğinden geçer

1 Beğeni

tsk ederim inşallahhh​:smiling_face_with_three_hearts:

@zeynep0664 Merhaba,Aramıza hoş geldin.
Kendiliğinden geçecek ,sadece ellemeyin yeter :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Cocuk kendini SIktIgI zama da olur zararli degil ama endiselenme

1 Beğeni

hoşbuldum canim insallah gecer 1 haftadir var

1 Beğeni

inşallah canim tsk ederim

Bisey degil canim

1 Beğeni

Biz iki aylık olduk bizimkide sürekli oluyordu geçiyordu iki haftadır hiç olmuyor :+1:

1 Beğeni

çok şükür sevindim canim demekki gecici​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Geçici onlar hatta bizde bayağı vardı ben panikle bisürü krem aldım yağ aldım. kremler gelene kadar kargoyla geçti :smiley:

1 Beğeni

ayy cok sevindim tsk ederim canim​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Sivilce beyazsa geçiyor. Ama kırmızı isilik gibiyse vucudunada bak çok giydiriyosun demektir

1 Beğeni

vücudunda yok canim sadece yanaklarda var incecik zıbın giydiriyorum kalin asla degil anlamadim

1 Beğeni

Yüzündeki beyazmı peki canım. Beyazsa onlar doğumda oluyo geçiyolar

1 Beğeni

normalde beyaz ama bazen gerindiginde ve kaka yapacagi zaman sıkındığında kizmizi oluyor ama normalde beyaz

Tsmam ozaman onlar geçicek benim bebeğimdede var bikaçı kurudu soydum. Bi tane kaldı.anne karnında oluyor

1 Beğeni

Benim bebeğimde 15 günlük 2 gündür oluşmaya başladı ensesi boynu yanakları küçük küçük sivilce gibi