Yeni doğan bebek

Arkadaşlar yeni doğan bebeği ne zamana kadar 2 saatte bir emziriyorduk

1 Beğeni

Bizim doktorumuz ilk 15 gün demisti sonra kendi uyanıyor zaten acıktılça dedi öyle de oldu

1 Beğeni

Unutmuşum valla

İnsam unutuyor yaaa ben cahili olmusum herseyim yeniden öğrendim

1 Beğeni

Ben nasıl olacağım bilmiyorum valla inşallah cahil kalmam en çok da lohusa sendromuna girmeye korkuyorum

Biz varızz biizz yalnı bırakmayız seni canım benimmm :heart::heart:

1 Beğeni

Bebişim bebeğin sarılık değeri çok önemli kriter. Her şey yolundaysa ilk 28 gün kritik. 28 gün boyunca yenidoğan sonra bebek kategorisine giriyor. O zaman zaten bebek diyor ana ben acıktım😅

3 Beğeni

Bebeğin sarılık değerine göre canım benim hastanedeyken kilosu düşük diye riske atmamak için mama verdiler gece 4 saat uyanmadı mama aldıktnan sonra hemşireye sordum mama alınca normal dedi. Onun dışında ben hiç kaldırmadım hep kendi uyandı 2 saatte

1 Beğeni

Günay ilk bir hafta 2 saatte bir uyandırdım ama bizim sarılık riskimiz hiç olmadı bir dönem sadece yarım saat uyudu uyandı daha bir aylık bile olmamıştı

1 Beğeni

Zaten iki gündür rüyamda görüyorum sizi can kardeşlerim dert ortaklarim @cansu @EZGIXY @ZuhreCK @NURAN

3 Beğeni

İlk 15 gün dikkat ettim, sonra kendisi açlık tokluğunu öğrendi herhalde ki acıktıkça ağladı, öyle emzirdim

Yaaaa gerçekten mi abla :smiling_face_with_tear:

İnan son birkaç haftadır konuşamadık seninle de. Öyle bir koşturmaca içindeyim ki anlatamam. Şu evimi bir yerleştireyim, bir ohh diyeyim, tekrar aktif olacağım burda :heart:

2 Beğeni

Hayırlara gitsin çiçeğim🌻

2 Beğeni

Hayır olsun inşallahhh canım benim :heart::heart:

1 Beğeni

Kızlar ben hala 2 saat veya 3 saate muhakkak doyuruyorum bizzat gündüzleri .
Geceleri pek ellemiyorum 4 saati geçince uyandırıyorum. Çok mu abartmışım acaba

1 aydan sonra uyuyan çocuk uyandırılmaz :sweat_smile::sweat_smile:

4 Beğeni

Zühre’ye katılıyorum :smiling_face_with_three_hearts::face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Olsun sen hayırlısı ile yerleş evine ev blog bekliyoruz :smiling_face_with_three_hearts::palms_up_together:t2:

Doğum yapmışım birleşmişsiniz bana hastane de sürpriz yapmistiniz o kadar benimle ilgileniyorsunuz ki rüyalarımdasiniz
sonra ki de evime gelmişsiniz size öyle bir masa kurmusum ki sohbetler kahkahalar havada uçuşuyordu @cansu @ZuhreCK @NURAN @EZGIXY

3 Beğeni

Olacak olacak abla, biz yanındayız. Bak rüyalarında bile yalnız bırakmıyoruz seni :kissing_heart:

1 Beğeni