Babalar Günü

sevgili anneler

Malum babalar günü yaklaşıyor bi fikriniz var mı?

Sağolsun anneler gününde eşim beni boş geçmişti ama ben bunun önemli bişey olduğunu göstermek adına aynısını yapmayacağım

Sizin hediye fikirleriniz neler ya da bişeyler yapıcak mısınız ?

Ben böyle bi tshirt aldım ve ufak da bi hediye alıcam daha karar vermedim

Bizim burada öyle bir gün olmadığı için ben birşey yapmayacağım ama 17 mayıs babamızın doğum günüydü ona özel hediye yaptırdık oğlumla​:smiling_face_with_three_hearts:

Güzelmiş.

Bence bebişin saçını kestirince ,saçından tesbih yaptıra bilirsin, şeffaf taşların içine ,güzel olur.

Fidanın dediği gibi,bizde babalar günü olmadığı için bizde oğlumla doğum gününe böyle pasta yaptırmıştık 20nisan.
"Mənimlə keçirdiyin ilk ad günün mübarək ATA "

2 Beğeni

Aa çok mantıklıymış. Ama yaptırabilecek yer bulabilir miyim muamma

İnstagramda araştıra bilirsin aslında,orda oluyor el işi yapanlar

Esim benim ilk anneler gunumu kutlamadigi icin ben de onunkini kutlamayacağım erkeğe hediye dusunmek gercekten cok yorucu :grinning:

Ben utansın diye yapıcam yoksa bana da almadı kutlamadı:grinning:

Eşim anneler gününde kızımla bana tişört-zıbın takımı yaptırmıştı. Bir de en sevdiğim kurabiyelerden alıp gelmişti. Yurtdışı görevi olduğu için yanımızda değildi.

Babalar günü için ben de KAÇUV’a bağış yaptım. Bir de KAÇUV’dan hediye seti aldım. Kutunun içine hem kendi adıma hem kızım adına not yazıp koyacağım. Not yazmak için de yine KAÇUV’dan kartpostal almıştım. Umarım beğenir.

1 Beğeni

Sevanə bizdə hədiyəmizin üzərinə eyni bu yazını yazdırmışıq oxudum şaşırdım))

Təsadüfləri sevirəm))

Eşim bana almadığı için bende ona almicam :joy:

Ben de tamamen utandırmak için alıcam arkadaşlar :sweat_smile: görsün be utansın

Utanmazlar canım utanmazlar benimki de 16 senelik evliyim 16 senenin 15 senesi boyunca hep bütün babalar gününde ona hediye aldım çocuklarım adına ama o hiçbir anneler günü’nde benim anneler günü’nde söz olarak kutladı ve bir hediye aldı ayrıyetten sen benim annem misin ki sana hediye alayım diyor yani ne diyebilirsin böyle bir geri kafalı insana o yüzden bu sene de yapmayacağım benim jetona birazcık köşeli herhalde o kadar sere sonra bu sene aklım iyicene başıma geldi

Ne kadar kötü,yalnış,kaba bir cümle olmuş “Sen annemmisin?” Çok sinir oldum…Allah yardımcın olsun abla.

1 Beğeni

Benim eşimde aynısını söylemişti bana bende ona benden her bişey istediğinde ben senin annen değilim kalk kendin al dedim. Her özel günde para vs kredi kartı veriyor kendine al diye ama ben onun düşünmesini istiyorum. Kendi içinden gelerek yapmıyor. Bazende şey diyor eve alınan şeyleri sana şunu aldım ya bunu aldım ya diyor. Eve alınan eşyayı bana almış gibi görüyor?

1 Beğeni

Kırıcı olmuş sanki , oğluşun payını vermedimi :joy:arada veriyor ya o yüzden sordum :eyes:
Csi Miami No GIF by ION Mystery

1 Beğeni

Güzel cevp vermişsin :+1:

Ay çok tuhaf ya benim eşim de böyle önemsemiyorlar ama biz önemsiyoruz. Bi de hani yıl olmuş 2024 eski zaman olsa anlayabilirdim ama benim babam anneme sürekli hediyeler alırdı doğumgününde felan yemeğe çıkarırdı anneler gününde aksine annem bişey almazdı. Hani aşırı tuhaf geliyo bu zamanda bu kadar duyarsız olmaları dediğin gibi utanıp bişey yapmazsa bidahi anneler gününde felan valla büyük olay çıkarıcam çünkü kızım da benim gibi babasından böyle şeyleri görsün

1 Beğeni

Artık alıştım bana nasıl davranıyor ise bende ona aynı davranıyorum bir şey dediğinde de senden öğrendim diyorum :joy:

Bütün erkeklerin kafa yapısı aynı al hepsini birbirine vur onları da al duvara vur​:angry::triumph:

1 Beğeni