Bebeğim uykuda ağlıyor

Kızlar 2 gündür bebeğim uykudayken çığlık atar gibi ağlıyor anlık susuyor neden olabilir sizce?

1 Beğeni

sanırım her bebek yaşıyor bu durumu.
Sadece 40ı çıkana kadar bebek Uyuduğunda yalnız bırakmayın biri olsun yanında

1 Beğeni

Gunduz etkilendigi biseyden korkmustur
Sakinlestir.

Biz 2 aylık olduk hala öyle çığlık atarak uyanıyor bazen. Gözlerini kocaman ayırıyor elleri titriyor. Sanki bişeyden korkmuş gibi. Elimi üzerind koyuyorum sakinleşsin diye elimi koyunca dahada korkuyor. Kucağıma alıp sarılınca sakinleşip tekrar uyuyor. Neden olduğunu bende anlamadım bi türlü. Sürekli dua okuyoruz ama nafile.

1 Beğeni

O ilk aylarda oluyor bizde de vardı hatta kendi kasarak bir anda sıçrayarak ağlıyordu

Bizimkide öyleydi geçtş

Her bebek aynı demek ki

1 Beğeni

Benimki diş çıkarma döneminde yapıyor bunu ağrıdan diye düşünüyorum ben

@Süperdad Aramıza hoş geldin canım,bebiş kaç aylık​:blossom:

Benimde bebeğim aynı ya 2 aya giriyor dediklerinin aynısını yaşıyoruz

1 Beğeni

Bazıları ellerinden korkuyor kundak yapmıyorsun diyor ama bebeğim kundak istemiyor kundağı açana kadar ağlıyor. 3 ayda bitiyormuş ellerden korkma. Onu bekliyorum şimdi bakalım geçecekmi.

Kızım dun gece emzırmek ıcın 1 uyandırdım sureklı hapsırıyordu ve oksuruyordu sabah 6 kadar uyumadı 6 sonra fultam uyudu emsırmek ıcın uyandırmaya calısıyorum uyanmıyor gozlerını acıyor hemen uykuya dalıyor uyurkende bı anda aglamaya baslayıp susuyor bazende oksuruyor napcamaı sasırdım dogru durust emmedı zar zor emzırdım ılk cocugum benmı panık yapıyorum :pensive: @Sevaneqafarova @afrikaningelini @duygugillerdenbiri @Aysenur

Emmediyse ve öksüruyorsa boğazı ağrıyor ola bilir , uyanmamasına çox takılma benim de bebeğim , bazen öyle ağır uyuyordu ,daha dün yine âğır uyumuştu uyandırdım yavaşca.

Ateşini gözlemle boğazı ağrıyorsa ateş yapa bilir , isterseniz aile doktorunuz varsa evine götürün baksın boğazına falan.
Bizde bu durum olmuştu götürmüştük boğazındanmış

Abla sabah 5 te acılı goturdum doktor oksuruguyle ılgılı hıcbırsey demedı ama bnım kızım ard arda oksuruyor ya

Aynı benim bebeğimde kundak yapınca ellerini çıkartmak istiyor sevmiyor hiç

1 Beğeni

Oksuruyorsa hastadır zaten ilaç falan veremezler ama havalar oluyor sen onlardan alıp hava verebilirsin . Uyumadıgı ıcın bıtkın dusmustur o yuzden uyanamaması normal ama ememıyorsa kan sekerı dusuyordur o da uyku yapar ac bırakma sırıngayla kenardan kenardan ver gerekırsee uyanık olduğu zamanlar

Alerjik de olabilir. Sıcak havalardan da etkilenmis olabilir mi? Bizimki de öksürüyor ama dr ciğerlerini dinledi bir sorun yok dedi. Bu bebeklerin uyuyamaması olayini şu an bende yasıyorum. Emzirme sonrasi kucagimda uyuyoe öyle yatiriyorum yatagina yoksa mümkün degil uyumuyor. Bir de bir sorunu yok fakat cok acıkan brbek ciddi anlamda ağlıyor. Panik yapmayin ve gözlemleyin derim çünkü daha cok basindayiz illaki boyle seyler olacak maalesef :pensive:

Oksuruk şikayetiyle gittiyseniz ,neden bişey demediki ?kaç aylık bebeğin ?

Merhaba aramıza hoşgeldin 🫶🏼

Oksuruyorsa sudunu sag icine surup koy
Ben oyle yaptim ne ictini anlamadi bile.

Bazi atak haftalari da ozamanda sebepsiz aglayabilir.