Bebeklerimize Okudu─čumuz Kitaplar ­čôľ

Hadi bebeklerimize her ay okudu─čumuz ya da inceletti─čimiz kitaplar─▒ atal─▒m da fikir olsun hepimize :star_struck:

Read Book Club GIF

1 Be─čeni

Biz bu ay bu kitaplar─▒ inceledik ve hala da inceliyoruz b├╝y├╝k sorular kitab─▒n─▒. ├çok sevdi. Di─čer hikaye kitaplar─▒n─▒ da d├Ân├╝┼č├╝ml├╝ olarak her uyku ├Âncesi okumaya ├žal─▒┼č─▒yorum d├╝zenli olarak :smiling_face_with_three_hearts:

2 Be─čeni

Yok mu bebe─čine kitaplar okuyan ? :thinking:

2 Be─čeni

Ben okuyorum en son kardan adam─▒ okumu┼čtum o ladar dikkatli dinliyor ki ├žok ┼ča┼č─▒rd─▒m :grin: ee birazda okulda ├Â─črendi─čimiz tekniklerde dinlememek elde de─čil :sunglasses::sunglasses::sunglasses:
Hatta babas─▒ dedi ben okuyacam ver verdim ayn─▒ b├╝y├╝k insana okur gibi maraton okudu dedim ├žekil i┼či ustas─▒ndan ├Â─čren o bile oturdu dinliyor hahah :sunglasses::grin::grin::grin:

2 Be─čeni

Ne zaman ba┼člad─▒n─▒z kitap okumaya ?

1 Be─čeni

Ahahahah ayy ne g├╝ld├╝m :joy::joy: Benim e┼čim de ├Âyle. Ben b├Âyle sesimi de─či┼čtirerek, o an─▒ canland─▒rarak, sesimi bazen al├žalt─▒p bazen y├╝kselterek okuyorum ama e┼čim d├╝md├╝z okuyor :joy::joy:

1 Be─čeni
  1. ayda ba┼člad─▒m ben
1 Be─čeni

Annemde karde┼čime senin gibi okuyor hep :smile:nas─▒lda i├žten okuyorsum anne diyorum

1 Be─čeni

Anlad─▒m o zaman ben de ba┼člasam iyi olucak

2 Be─čeni

Bence de ba┼člay─▒n :blush:

Olmaz olur mu ┼čimdiye kadar boyu kadar kitap bitirdik diyebilirim :joy:

Bu aralar kelo─član serisini okuyoruz

1 Be─čeni

Her┼čeyi a─čz─▒na g├Ât├╝rme zamanlar─▒nday─▒z a─čz─▒na g├Ât├╝rmeye ├žal─▒┼čmaktan dinlemiyor bide al─▒p y─▒rtmaya ├žal─▒┼č─▒yor art─▒k y─▒rt─▒lmayan kitaplardan almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum mini boy