Bebekteki tüyler

Yine ben yine soru. Kusura bakmayın çevremde danışabileceğim kimse yok maalesef :grimacing: bebişlerdeki tüyler ne zaman dökülüyor kızımın anlında kulağında felan tüyler var lanugo tüyleri sanırım bi fikriniz var mı ?

Bu uygulama bebekle ilgili bilmediklerimizi sormak için var zaten canım :slightly_smiling_face:çekinmeden sora bilirsin istediğini :blossom:

biz 8 buçuk aylığız biraz tüyler var alnında ama oda dökülecektir

Teşekkür ederim bazen diyorum ne sordun ya diye ama dediğiniz doğru yoksa nasıl öğrenicem.

Peki ilk doğduğuna göre daha mı az yoksa aynı mı

İlke göre Baya azaldı ,yeni doğduğunda kollarında falanda vardı şimdi sadece alnında var birazcık

Çok iyi o zaman bekleyeyim ben de henüz 1.5 aylık

1 Beğeni

Bizimkide öyleydi dökülmüyorda rengi açılıyor diyelim şimdilik bizde öyle kulağında tüy simsiyah görünmüyo

1 Beğeni

Benim kız doğduğunda çok aşırı kılları vardı sırtı,alnı,omuzları hep kıldı yaklaşık 40 çıktıktan sonra azaldığını farkettim

1 Beğeni

Evet bizde de azaldı ama gitmedi tamamen alnında var onlar dökülse iyi olucak aslında biyerde 4 aydan sonra dökülüyo yazıyodu

1 Beğeni

Erken dogummu yaptin

Yok tam günümüzde oldu normal doğum suyum gelmedi ama açılmam vardı suya doktor müdahele etti

1 Beğeni

Bizde de var baya tüy

Sizinle doğum yakındı bizim zaten henüz dökülmedi bizde de görelim. Alın bölgesinde olması tuhaf

1 Beğeni

Evet aramızda bir gün vardı ama bizim paşa beklemedi 37+4 günlükken doğdu :blue_heart::baby:t2:

Açıkçası ne iyi yapmış son iki hafta ben sabırsızlıktan ölüyodum artık gelsin diye

2 Beğeni

Abileri sürekli ne zaman gelecek ne zaman doğacak inanır mısın büyük oğlum yatmadan önce bana anne sen gece gidersin doğuma rengin benzin atmış dedi dediği çıktı temiz kalplim​:blue_heart::palms_up_together:t2:

Yaa işte ne kadar masumlar içlerine doğuyor demek ve ne güzel kıskanmayıp seninle beraber beklemişler

1 Beğeni

Aynen valla ama şimdi anca seviyorlar yardım isteyince hepsi bir yere kaçıyor :face_with_hand_over_mouth::rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni

Hahahha aynen

1 Beğeni

Benim bebişin kulağı hihih​:melting_face:

Cesurdada böyleydi döküldü :joy:

1 Beğeni