Havadan-sudan i┼čte­čĺć­čĆŻÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

├çocu─ču uyan─▒kken her┼čeyi yapmak isteyen ama uyuyunca hi├žbir┼čey yapmak istemeyen o ki┼čisinidirÔÇŽ:no_good_woman:t4:

Sizde durumlar nas─▒l mamalar?:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Be─čeni

O kadar hareketli o kadar durmuyor ki adam ak─▒ll─▒ d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kam─▒yorum zehir oluyor ev ku┼ču oldum ├ž─▒kt─▒m hi├ž memnun de─čilim bu durumdan ├žocuk benim i├žin d─▒┼čar─▒ ├ž─▒kmama sebebi oldu .

Ben zar zor uyutuyorum uyuyunca yapar─▒m dedi─čim her┼čeyi yapt─▒m fazlas─▒yla :smiling_face_with_tear:

2 Be─čeni

Ahsh tam olarak ben bu her seyi yapcam diyorum kafamda plan yap─▒yorum sonra da simra uyuyunca oturup ka├ž─▒yorum :saluting_face:

2 Be─čeni

Bende iki tane k├╝├ž├╝k ├žocuk oldu─čundan uyusun da bunu yapay─▒m dedi─čim bir ┼čey yok maalesef ├ž├╝nk├╝ biri uyurken di─čeri uyan─▒k her ┼čeyi birlikte yapmaya ├žal─▒┼č─▒yoruzÔÇő:woozy_face:

2 Be─čeni

Deva o kadar hareket seven bir ├žocuk ki kucakta g├Âren ├žok uslu diyor ama benimle bir g├╝n ge├žirse san─▒r─▒m s├Âyledi─čini unutur, 4.5 ayl─▒k ┼čuan 5 il gezdi ama ne akla hizmet ├ž─▒kt─▒m bilmiyorum deli i┼či sorun bakal─▒m ne kadar gezebilmi┼čim :joy: en ├žok e┼čimle vakit ge├žirmeyi ├Âzledim ba┼č ba┼ča

2 Be─čeni

Bende en ├žok e┼čimle vakit ge├žirmeyi ├Âzledim. ┼×uan sadece ├žocuklar─▒m─▒z─▒n anne babas─▒y─▒z sohbet edecek zaman bile olmuyor ├žo─ču zaman. Beraber sinemaya gitmek yeme─če gitmek nas─▒l bi┼čeydi unuttum. 3 ├žocuk olunca kimseye ├žocuklara bak biz gezicez diyemiyorsun sizinki tekken anneye babaya b─▒rak─▒n ├ž─▒k─▒n :smiling_face: birde ben kendime bak─▒m yapmay─▒ ├Âzledim ┼čuan du┼č alabildi─čimde kendimi ┼čansl─▒ hissediyorum :pleading_face:

2 Be─čeni

Ke┼čke daha ├Ânce ├žocuklar─▒ olan anneleri anlayabilseydim ┼čuan o kadar iyi anl─▒yorum ki, elimden gelse de e┼činle vakit ge├žirebilece─čin zaman i├žin yard─▒mc─▒ olabilsem, evet tekken biraz daha kolay ama bebe─čimi b─▒rakamama hastal─▒─č─▒na yakaland─▒m sanki :sweat_smile:

ben Avc─▒larÔÇÖda oturuyorum annem ├žal─▒┼č─▒yor bakam─▒yor, kayinvalidem zeytinburnunda yani biraz zor o bak─▒mdan. anneanne ile b├╝y├╝yen ├žocuk psikolojisi var bende ondan galiba :sweat_smile:

3 Be─čeni

Sak─▒n ├Âyle d├╝┼č├╝nme f─▒rsat buldu─čun anda ├žocu─čunu b─▒rak k─▒sa s├╝relide olsa e┼činle vakit ge├žir. Sen sadece anne de─čilsin hem bi kad─▒n hemde e┼čsin seninde kafan─▒ da─č─▒tmaya ihtiyac─▒n var. Mutlu anne mutlu ├žocuk demektirÔÇő:smiling_face: sak─▒n vicdan azab─▒ ├žekme bebe─čimi b─▒rakt─▒m geziyorum diye :pray:

3 Be─čeni

Benimki 1 tane de ne oluyor bakam─▒yor annem ├ľmer ├žok hareketli yetisemiyor :face_with_hand_over_mouth::rofl::rofl:

1 Be─čeni

Zordur heralde hareketli ├žocuk benim k─▒zlar ├žok yaramaz de─čillerdi annem bakabiliyordu. O─člumda nas─▒l olur bilmiyorum :face_with_peeking_eye:

s├Âylediklerin biraz olsun i├žimi rahatlatt─▒ ama ilk kez b─▒rakt─▒m normalde hep benimle beraber art─▒k b─▒rak─▒p ├ž─▒kaca─č─▒m zaten u─čra┼čs─▒nlar en ├žok torun isteyen onlard─▒ :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Be─čeni

Biraz ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ olacak ama ben o─člum yaramaz bir ├žocuk olsun istiyorum :smiling_face_with_tear:

1 Be─čeni

Aaa nedenki ?

1 Be─čeni

Ben ┼čuan annemdeyim 70 km aram─▒z ama okul tatil olmassa ├žok gelemiyorum. Sabahlar─▒ o─člumu yan─▒na b─▒rak─▒p ka├ž─▒yorum. S├Âylenirsede bakam─▒ycaksan do─čurmasayd─▒n beni diyorum napal─▒m bitek onlara naz─▒m─▒z ge├žiyor :smiling_face: bide ben hi├ž dede anneanneyle b├╝y├╝medim ├žok ├Âzenirdim anneannesi babannesi dedesi olanlara ├žocuklar─▒m onlarla b├╝y├╝s├╝n yak─▒n olsunlar istiyorum :smiling_face:

G├Âr├╝mcemin k─▒z─▒ ├žok yaramaz a┼č─▒r─▒.
Onun yan─▒nda sakin ├žocuk gibi kalmas─▒n diye :sweat_smile:

1 Be─čeni

evet tabiki yak─▒n olmalar─▒ ├žok g├╝zel dedeler anneanne babaanne de b├╝y├╝mesi ama ├žocuklar i├žinde baz─▒ zorluklar─▒ var dunde ben ka├žt─▒m hemen b─▒rak─▒p floryaya dondurma yemeye gittim :joy:

1 Be─čeni

Evet o konuda hakl─▒s─▒n. Bu konuda bende ├žok zorluk ├žektim okulda parkta hep zorbal─▒─ča u─čruyorlar benimde elimden bi┼čey gelmiyor. K─▒z─▒m sizde vurun size vururlarsa diyorum ama yapamazlar. ├ľ─čretmenlerine ┼čikayet etti─čimde evet o ├žocuk biraz hareketli benimde elimden bi┼čey gelmiyor diyor. Bizimde tek su├žumuz ├žocuklar─▒m─▒n ak─▒ll─▒ olmas─▒ i┼čte :roll_eyes:

1 Be─čeni

Oh iyi yapm─▒ss─▒n sefan olsun :smiling_face:

Kimse istemez ├žocu─ču yaramaz olsun ama neyapal─▒m zemaneye uygun b├╝y├╝tmeliyim diye d├╝┼č├╝n├╝yorum

1 Be─čeni