Sezaryen doğum(dikişleri aldırmak)

Merhabalar anneler Sezeryanla doğum yaptim dikişleri aldırın dediler acaba çok acıyor mu aldırırken aldıran varmı aranizda

1 Beğeni

Alldırdım ben canım birini çekerken daha 10 günlüktü çok az acıdı diğeri 20 günlüktü o hiç acımadı şöyle söyleyim makasın ucuyla ipi tutup yana dogru cekiyor

1 Beğeni

Nasıl yani kendiliğinden eriyen dikiş yapmadılarmı size ben artık hep öyle yapıyorlar diye biliyordum?

4 Beğeni

Benim dikişim alınmadı kendiliğinden bitişti

2 Beğeni

@Doğukan_Atakan Aramıza hoş geldin canım :blossom:

Benimki estetik dişik olduğu için gerek kalmadı.
O yüzden bilgim yok ,bilgisi olanlar yazacakatır :blossom:

1 Beğeni

Benim estetik dikiş yapıldı sadece kapanma yerinde 1 dikiş yapılıyor onu aldılar ama çok fazla acımıyor iğne olur gibi çok hafif hissediliyor

1 Beğeni

Malesef mavi misina ipi gibi birşeyle dikmisler bide kesi biraz büyük benim doğum bitti dikisten korkuyorum simdi

1 Beğeni

Doğumu nerde yaptınız ben özelde doğum yaptım estetik dikiş eltimde 2 yıl önce devlette doğum yaptı oda estetik dikiş.

Bende duydum öyle sanıyordum ama değilmiş demekki hastaneden hastaneye değişiyor devletti. Bırsadaki hastane misal kuzenıme estetik yapmıs

1 Beğeni

Merhaba canım aramıza hoşgeldin :partying_face:

1 Beğeni

Antalya’da devlet hastanesinde

Ben aldırmadım doktorum estetik dikiş yapmış yara kabukları kendisi dökülmeye başladı.

1 Beğeni

Yapıştırma dikiş yaptılar bana. Biraz kabuk döküldü o kadar. Dikiş aldırma falan olmadı. İyi ki olmamış net bayılırdım​:scream:

Bendede estetik dikiş oldu diye bunlara gerek kalmadı.
Bende hep şükr ediyorum iyiki olmamış herhalde bende bayılırdım çünki :melting_face:

Yok yok aldırdım ben hiç acımadı hiç inanın iğne kan alma daha çok can yakiyo

Bende iki tane vardı çıkarken aldılar ama başka yok galiba olsa alınır di diye düşünüyorum sadece kontrole çağırdılar gidince daha alincak mi benimde kafam karıştı şimdi :grin:

1 Beğeni

Hataneden çıkarken söylüyorlar zaten dikislerini aldır diye varsa eger

Bende aldirmadim.dikisleri kendiliyinden döküldü