Sizin favori oyuncağınız

Sizin çok severek aldığınız ama bebeğinizin beğenmediği o oyuncağı görelim :face_with_hand_over_mouth::smile:

3 Beğeni

Zeka kartlarını beğenmedi. Dikkatini çekti ama eline alıp ağzına götürdü ve amacını karşılamayınca ağladı, istemedi. 9 aydan sonra öğrenme aşamasında tekrar kullanacağım :blush:

4 Beğeni

Tummy time kartlarını sevmedi bakmıyor yüzüme aynalı tarafı kullanıyoruz bizde ona deli oluyor

2 Beğeni

Cesur aldıklarımızı beğendi zaten daha,fazla oyuncak almadık :smiley:

3 Beğeni

Çok oyuncak iyi değil zaten dikkatini dağıtır odaklanma sorunj yaşar az olsun öz olsun bende 1-2 tane aldım

3 Beğeni

Biz hiç oyuncak almadık ablam oğlunun oyuncaklarını getirdi oda elinde tutabildiği oyuncağı seviyor onu da zaten direk ağzına götürüyor :joy:

2 Beğeni

Yaaa hhhh aynı benim sıpa .
Ama ben hala ısrarla zorluyorum :persevere:

1 Beğeni

Hep konuyu açıyorsun ama sen söylemiyorsun :joy:

Günayın sevmedigi oyuncak hangisi

1 Beğeni

:sweat_smile: zorda kalınca hepsiyle zaman zaman oynadı kaybettiğimiz oyuncaklar da oldu

1 Beğeni

Ben zorlamıyorum iyice reddetmesin diye. Kız tam oturmaya başladıktan sonra işine yarayacak, zorlama şimdi çocuğu :grin:

Hele 1-2 yaşındayken kelime öğretirken ya da konuşmaya başladıktan sonra karttaki şekli yorumlarken ya da anaokulu çağında kartlardaki o abuk subuk resimleri görsel hafıza olarak çizmeye çalışırken kullanacaklar. Her yönden işimizi görecek merak etme :joy::joy:

Bazen Rüya’ya veriyorum ben 1 tane. Hadi bunu çiz bakalım diyorum görsel hafızası gelişsin diye. Çok eğlenceli oluyor :grin:

1 Beğeni

Kart için değil de mesele kuzu şimdiden kelime haznesi gelişsin diye . İnanmazsın ingilizcede konuşuyorum onunla :joy:

1 Beğeni

Ahahahah şu an hafızalarında uzun süreli tutamazlar kuzu hiçbir şeyi. Bilinç altları henüz daha tam gelişmedi. Ama biz anneler çabalamaya devamke :grin::partying_face:

1 Beğeni

Sorma ya olacak ya olacak başka çare yok

1 Beğeni

1 Beğeni